دعای روز هفتم ماه رمضان: اللَّهُمَّ أَعِنِّی فِیهِ عَلَی صِیامِهِ وَ قِیامِهِ وَ جَنِّبْنِی فِیهِ مِنْ هَفَوَاتِهِ وَ آثَامِهِ وَ ارْزُقْنِی فِیهِ ذِکرَک بِدَوَامِهِ بِتَوْفِیقِک یا هَادِی الْمُضِلِّین. ای خدا مرا در این روز بر روزه و اقامه نماز یاری کن و از لغزشها و گناهان دور ساز و ذکر دایم نصیبم فرما به حق توفیق بخشی خود ای رهنمای گمراهان عالم.

مربیگری درجه 3 دو و میدانی در ارومیه برگزار شد. استان

مربیگری درجه 3 دو و میدانی در ارومیه برگزار شد.

به گزارش کمیته آموزش هیئت دو و میدانی استان آذبایجان غربی ، دوره مربیگری درجه 3 دو و میدانی آقایان و بانوان با حضور 36 نفر از شهرستان های بندرعباس ، تهران ، مرند، تبریز ، پیرانشهر ، بوکان ، شاهین دژ، ماکو ، خوی و ارومیه برگزار گردید.

این دوره به مدت 5 روز از 22 لغایت 26 آذرماه سال 1400 در سالن دو و میدانی شهید مهدی امینی ارومیه و با حضور مدرسین مورد تایید فدراسیون دو و میدانی کشور برگزار و در نهایت با برگزاری امتحان کتبی پایان یافت.

لازم به ذکراست کلاس های تئوری این دوره بصورت مجازی و با همکاری اداره آموزش و پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان با بکار گیری اساتید دانشگاه های ارومیه به مدت 7 روز از مورخ 1400/09/14 لغایت 1400/09/21 با بهترین کیفیت برگزار گردید.

 یادآور می شود، امتحان این کلاس ها بصورت مجازی در تاریخ های 5 لغایت 7 دیماه برگزار خواهد شد.


در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد