دعای روز هفتم ماه رمضان: اللَّهُمَّ أَعِنِّی فِیهِ عَلَی صِیامِهِ وَ قِیامِهِ وَ جَنِّبْنِی فِیهِ مِنْ هَفَوَاتِهِ وَ آثَامِهِ وَ ارْزُقْنِی فِیهِ ذِکرَک بِدَوَامِهِ بِتَوْفِیقِک یا هَادِی الْمُضِلِّین. ای خدا مرا در این روز بر روزه و اقامه نماز یاری کن و از لغزشها و گناهان دور ساز و ذکر دایم نصیبم فرما به حق توفیق بخشی خود ای رهنمای گمراهان عالم.

نفرات برتر دو صحرانوردی بانوان و آقایان استان آذربایجان غربی معرفی شدند. استان

نفرات برتر دو  صحرانوردی بانوان و آقایان  استان آذربایجان غربی معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات دو صحرانوردی بانوان و آقایان در سه رده سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان،  گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش رو های پنجشنبه ۱۳ و جمعه ۱۴ آبان ماه با حضور تیم هایی از ارومیه، اشنویه ، نقده ، تکاب ، مهاباد ، پیرانشهر و ماکو به میزبانی ارومیه برگزار و نتایح بشرح ذیل اعلام شد. 

بخش بانوان : 
در رده سنی نوجوانان نازلی صبوری ، سوین تابع خیام و پریا ایرانی هرسه از ارومیه بترتیب اول تا سوم شدند. 

در رده سنی جوانان نساء فیضی آذر ، مهدیه همتی و مهسا جلیلی هرسه از ارومیه به ترتیب بر سکوهای اول تا سوم ایستادند. 

در رده سنی بزرگسالان ، نساء دولخانی، نازیلا شاه مرادی و منیژه موسی الرضایی هرسه از ارومیه به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند. 

در بخش آقایان : 
در رده سنی نوجوانان حسین قوتازی ، پویا احمدی و حسین جلیل پور اول تا سوم شدند. 

در رده سنی جوانان حسین قوجاری از ارومیه ، رامین احمدی از ارومیه و مهران نصیری از تکاب بترتیب در رتبه های اول تا سوم ایستادند. 

در رده سنی بزرگسالان ، مجید حاجیلو از ارومیه ، توحید خورشیدی از ارومیه و عبدالرحمان قزاق از مهاباد بر سکوهای اول تا سوم ایستادند.
در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد