کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

اعلام نفرات استعدادهای برتر استان آذربایجان غربی استان

اعلام نفرات استعدادهای برتر استان آذربایجان غربی

       به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ،مسابقات انتخابی استعدادهای برتر استان جهت شرکت در مسابقات منطقه یک کشور روز پنج شنبه مورخ 1400/07/29 در دو بخش دختران و پسران با حضور 55 نفر از شهرستان های ارومیه ، اشنویه ، شاهین دژ و ماکو برگزار و نفرات برتر بشرح ذیل اعلام شد.

بخش دختران:

ماده 60 متر :

در این ماده سارینا جوخور از اشنویه با زمان 9:82 ثانیه اول شد و سارا جهانی از ارومیه بازمان 10:25 ثانیه دوم شد.

ماده 400 متر :

در این ماده آیناز جوکاربازمان 1:21 دقیقه و مدیا نصیری ا بازمان 1:22 دقیقه هردو از ارومیه به ترتیب اول و دوم شدند.

ماده 1500 متر :

در این ماده نسیم حسن نژاد بازمان 6:25 دقیقه و عسل صالحی بازمان 6:36 دقیقه و سودا احمر بازمان 7:20 دقیقه هرسه از ارومیه به ترتیب برسکوهای اول تا سوم ایستادند.

ماده 3000 متر :

در این ماده آیناز نوزاد بازمان 13:28 دقیقه و هما جعفرپور با زمان 13:33 دقیقه و پریا ایرانی بازمان 15:09 دقیقه حائزرتبه های اول تا سوم شدند.

پرتاب وزنه :

آینا خوران با پرتاب وزنه به مسافت 10:37 متر اول شد و آیلین آذرخش با پرتابی به میزان 6:05 متر دوم شد.

پرتاب چکش :

معصومه یوسفی با پرتاب چکش به میزان 46:98 متر اول شد و نساء رضایی با پرتابی به میزان 17:74 متر دوم شد.

بخش پسران:

ماده 60متر :

علیسا فیض اللهی از ارومیه بازمان 8:12 ثانیه اول شد.

نیما فرهادی از اشنویه بازمان 8:18 ثانیه در جایگاه دوم ایستاد.

ارکان علی مرادی از ارومیه بازمان 8:34 ثانیه به مقام سومی بسنده کرد.

ماده 400 متر :

امیر حسین رسولی از شاهین دژبازمان 1:04:97 دقیقه برسکوی قهرمانی تکیه زد.

طاها سلیقه از ارومیه بازمان 1:05:81 دقیقه نایب قهرمان شد.

مهدی دلپاک از ارومیه بازمان 1:09:94 دقیقه سوم شد.

ماده 1500 متر :

پیمان ابراهیمی از شاهین دژبازمان 5:12 دقیقه اول شد.

امیرعلی عزیزنژاد از ارومیه بازمان 5:22 دقیقه برسکوی دوم ایستاد.

احد اسدی از ماکو بازمان 5:25 دقیقه به رتبه سوم رسید.

ماده 3000 متر :

مهدی بخشی از ارومیه بازمان 10:53 دقیقه اول شد.

طاها یوسفی از ارومیه بازمان 13:16 دقیقه دوم شد.

ماده پرتاب چکش :

مهدی هفت چشمه از ارومیه با پرتاب چکش به مسافت 68 متر و 13 سانتی متر قهرمان شد.

علی سروری از ارومیه با پرتابی معادل 61 متر و 65 سانتی متر نایب قهرمان شد.

محمد مهدی نوری از ارومیه با پرتاب چکش به میزان 47 متر و 13 سانتی متر به مقام سوم رسید.

پرتاب وزنه :

آردا فنری از ارومیه با پرتاب وزنه به میزان 6متر و 14 سانتی متر اول شد.

مبین عباس نژاد از ارومیه با پرتابی معادل 5 متر و 32 سانتی متر دوم شد.









در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد