کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

استقبال از سهند نوری در ارومیه استان

استقبال از سهند نوری در ارومیه

سهند نوری پرتابگر جوان چکش استان با استقبال مسئولین ورزش استان به ارومیه بازگشت.

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، سهند نوری که با تیم ملی نوجوانان و جوانان جهت شرکت در مسابقات دو و میدانی آسیای میانه که به ازبکستان اعزام شده بود ،ظهر روز شنبه مورخ دهم مهرسال 1400 با استقبال حسین فهیمی رییس هیئت دو و میدانی استان ، حمید هفت چشمه دبیر هیئت ، حضرت پور نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی ، جمعی از ورزشکاران ، تعدادی از مسئولین ورزش استان و خانواده گرامی این پرتابگرجوان به ارومیه وارد شد.

سهند نوری در این مسابقات با با رکورد 64.91 متر به عنوان قهرمانی رسید و محمد سیستانی دیگر پرتابگر کشورمان نیز با رکورد 59.08 به عنوان سومی دست یافت.

 گفتنی است،بیست‌و نه ورزشکاران اعزامی کشورمان به این دوره از رقابت‌ها که طی روزهای ۷و۸مهرماه با حضور300 ورزشکار از کشورهای ایران، ازبکستان، ترکمنستان، تاجیکستان، قزاقستان و قرقیزستان به میزبانی ازبک‌ها در ورزشگاه پاختاکور شهر تاشکند برگزار شد، موفق شدند با کسب 18 مدال طلا ، 11 نقره و 2 برنز و همچنین شکستن دو رکورد ملی به کار خود پایان دهند.


 
در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد