کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

اعلام نفرات برتر مسابقات نوجوانان و جوانان دختر و پسر استان آذربایجان غربی استان

اعلام نفرات برتر مسابقات نوجوانان و جوانان دختر و پسر استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ،مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان دختر و پسر استان روز پنج شنبه 20 خرداد سال 1400 در با حضور 60 ورزشکار از شهرستان های تکاب ، نقده ، بوکان ، اشنویه ، شاهین دژ  و ارومیه در سالن دو و میدانی شهید مهدی امینی ارومیه برگزار و نتایج به شرح ذیل اعلام شد.

بخش دختران:( با تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر به تمامی دختران ایران زمین)

رده سنی نوجوانان :

ماده 60 متر : در این ماده اوین عادلی از بوکان با رکورد 9:01 ثانیه اول شد و مبینا اصغری از ارومیه با رکورد 9:25 ثانیه دوم شد.

ماده 200 متر : در این ماده مهین داستاری از اشنویه با رکورد 34:60 ثانیه و سمیرا حسین نژاد از اشنویه با رکورد 36:23 ثانیه و زهرا خسروی از تکاب با زمان 38:63 ثانیه به ترتیب اول تا سوم شدند.

ماده 400 متر:در این ماده روژبین جهانی بازمان 1:02:90 دقیقه و مرضیه امجدی بازمان 1:03:40 ثانیه و تینا سوداگر بازمان 1:09:94 ثانیه هرسه از ارومیه بترتیب اول تا سوم شدند.

ماده 1500 متر : در این ماده نازلی صبوری بازمان 5:45:20 دقیقه و فریبا نوری بازمان 7:27:12 دقیقه و مبینا اصغری بازمان 7:34:22 دقیقه هرسه از ارومیه به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

رده سنی جوانان :

ماده 60 متر : در این ماده ترکان نصیری از ارومیه بازمان 8:56 ثانیه اول شد. نگار نباتی از تکاب بازمان 9:17 ثانیه و شادی رامیار از بوکان بازمان 9:78 ثانیه در رتبه های دو و سوم ایستادند.

ماده 200 متر : در این ماده سارا آسیابانی بازمان 27:51 ثانیه و ترکان نصیری بازمان 29:75 ثانیه هردو از ارومیه بترتیب اول و دوم شدند.

ماده 400 متر : در این ماه ثنا شکوری از ارومیه بعنوان تنها شرکت کننده بازمان 1:17:56 دقیقه از خط پایان گذشت.

ماده 5000 متر : در این ماه مهدیه همتی بعنوان تنها شرکت کننده از ارومیه بازمان 28:32 دقیقه از خط پایان عبور کرد.

پرش طول : در این ماه فاطمه اکبری از ارومیه با پرشی معادل 4 متر و 18 سانتی متر به کار خود پایان داد.

بخش پسران :

رده سنی نوجونان :

ماده 60 متر : در این ماده معین زینالزاده از ارومیه بازمان 7:68 ثانیه قهرمان شد. عرفان نصیری از تکاب بازمان 8:32 ثانیه نایب قهرمانی را بدست آورد و ذکریا افشین از اشنویه بازمان 9:16 ثانیه به مقام سومی بسنده کرد.

ماده 200 متر : در این ماده بهنام عبدی از تکاب بازمان 27:25 ثانیه اول شد. ذکریا افشین از اشنویه بازمان 27:31 ثانیه دوم شد و امیر حسین رسولی از شاهین دژ بازمان 29:93 ثانیه دربرسکوی سومی ایستاد.

ماده 400 متر : در این ماده عرفان گوزلی از نقده بازمان 1:02:10 دقیقه قهرمان شد. شهروز مرتعی از تکاب بازمان 1:05:53 دقیقه به نایب قهرمانی رسید و امیر حسین رسولی از شاهین دژبازمان 1:05:79 دقیقه در جایگاه سوم ایستاد.

پرتاب وزنه : در این ماده محمد حسین فرهادی از نقده با پرتاب به میزان 8 متر و 17 سانتی متر اول شد و رامیار حسینی بار پرتاب وزنه به مسافت 7 متر و 22 سانتی متر دوم شد.

رده سنی جوانان :

ماده 60 متر : در این ماده سجاد محسنی از تکاب بعنوان تنها شرکت کننده بازمان 9:28 ثانیه از خط پایان گذشت.

ماده 200 متر : در این ماده متین ناجی از ارومیه بازمان 23:31 ثانیه بکار خود پایان داد.

ماده 400 متر : در این ماده معین حیدری از تکاب بعنوان تنها شرکت کننده بازمان 1:09:34 دقیقه از خط پایان گذشت.

ماده 1500 متر : در این ماده علیرضا نصرالله زاده بازمان 4:16:91 دقیقه و حسین قوتازی بازمان 4:37:78 دقیقه هردو از ارومیه بترتیب اول و دوم شدند.

پرتاب وزنه : در این ماده علی دلخانی از ارومیه با پرتابی به میزان 10 متر و 21 سانتی متر اول شد. عبدی نژاد از نقده وزنه را به مسافت 8 متر و 99 سانتی متر پرتاب و دوم شد. مبین صابر نیا از نقده با رکورد 8 متر و 24 سانتی متر در جایگاه سوم ایستاد.









در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد