کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

نایب قهرمانی علی مرادی در مسابقات بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع) استان

نایب قهرمانی علی مرادی در مسابقات بین المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ،اولین دوره مسابقات بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا (ع) مشهد گرامیداشت استاد علی باغبان‌باشی برگزار شد و در پرتاب چکش، علی مرادی پرتابگر اورومیه‌ای و یکی از نمایندگان اعزامی تیم استان آذربایجان‌غربی به مقام نایب‌قهرمانی دست یافت و مدال نقره را از آن خود کرد.

در این بخش، علی مرادی موفق شد با پرتابی به میزان ۶۰.۲۳ متر بعد از مهدی محمدی از گلستان به عنوان دومی دست یابد و پرتابگر عراقی سوم شد.

تیم اعزامی استان آذربایجان‌غربی با ۶ ورزشکار در مسابقات شرکت کرد که با کسب یک مدال نقره علی مرادی در پرتاب چکش ویک مقام ششمی مجید حاجیلو در ماده ۱۰۰۰۰ متر در بخش آقایان و دو مقام هشتمی نساء دولخانی در ماده 5000 متر و سارا آسیابانی در ماده 200 متر به کار خود پایان داد.

در این رقابت‌ها دوندگانی از کشورهای قطر، عمان، افغانستان، بحرین، هند، پاکستان، ترکیه، قزاقستان، کویت و عراق به همراه ورزشکاران کشورمان با هم رقابت کردند.


در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد