اعلام نتایج مسابقات دو و میدانی گرامیداشت دهه مبارک فجر استان

اعلام نتایج مسابقات دو و میدانی گرامیداشت دهه مبارک فجر

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات دو و میدانی گرامیداشت دهه مبارک فجر وپاسداشت یاد و خاطره سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ، روزهای پنجشنبه 24 بهمن ماه وجمعه 25 بهمن ماه با حضور 85 نفر از شهرستان های ارومیه ، بوکان ، پیرانشهر ، ماکو ، محمد یار ، نقده ، مهاباد ، سردشت وچایپاره در دو بخش بانوان وآقایان و در رده های سنی نونهالان ، نوجوانان ،جوانان وبزرگسالان در سالن اختصاصی دو و میدانی شهید امینی ارومیه برگزار و نتایج بشرح ذیل اعلام گردید.در پایان این مسابقات که جناب آقای پورایراندوست سرپرست محترم اداره کل ورزش وجوانان استان و جمعی از مسئولین هیئت دو و میدانی استان وخانواده های ورزشکاران حضور داشتند به نفرات برتر حکم ومدال و به نفراتی که رکوردهای اعلامی از سوی برگزار کنندگان را کسب کرده بودند هدایای نقدی ازسوی مدیریت هتل بین المللی پارک ارومیه ( حامی مالی هیئت دو و میدانی استان )وهیئت دو و میدانی استان اهداء گردید.


بخش بانوان :

رده سنی نونهالان :

ماده 60 متر : صبا مردای با زمان 8:88 ثانیه اول و هانیه دانش خواه بازمان 11:16 ثانیه دوم شد.

ماده 800 متر : آیناز جوکار بعنوان تنها شرکت کننده با زمان 2:59 دقیقه از خط پایان گذشت .

ماده 1500 متر: سحر خلیلی بازمان 7:31 دقیقه ، عسل صالحی بازمان 7:34:65 دقیقه و ثنا غیبی بازمان 9:70:84 دقیقه بترتیب در سکوهای اول تا سوم ایستادند.

ماده 3000 متر : آیناز نوزاد بازمان 12:01:30 دقیقه به مقام قهرمانی رسید و سوین تابع خیام بازمان

پرش طول:فاطمه اکبری رکورد 4:21 متر را ثبت کرد.

پرتاب وزنه : آنیا خوران تنها شرکت کننده با پرتاب به مسافت 9 متر و80 سانتی متر به رکورد های اعلام دست یافت و جایزه نقدی را تصاحب کرد.

رده سنی نوجوانان :

ماده 60 متر : سارا آسیابانی بازمان 7:95 ثانیه و اسرا امامی بازمان 8:28 ثانیه بترتیب اول و دوم شدند.

ماده 400 متر : مرضیه امجدی بازمان 1:04:19 دقیقه و شهلا اورنگ بازمان 1:23:43 دقیقه ئبترتیب اول و دوم شدند.

ماده 800 متر : تینا سوداگر با زمان 2:48:54 دقیقه قهرمان شد. و حنیفه بلخکانلویی بازمان 3:13:00 دقیقه و فریبا نوری بازمان 3:28:95 دقیقه بترتیب در سکوهای دوم وسوم ایستادند.

ماده 1500 متر : سپیده اسلام پرست بازمان 5:35:46 دقیقه در سکوی قهرمانی قرار گرفت ،بهار فضلی بازمان 6:43:00 دقیقه نایب قهرمان شد و فاطمه فرخی بازمان 7:11:65  دقیقه به نشان برنز رسید.

ماده 3000 متر : نازلی صبوری بازمان 12:08:20 دقیقه از خط پایان گذشت.

پرش طول: اوین عادلی رکورد 3متر و68 سانتی متر را بدست آورد.

رده سنی جوانان:

ماده 60 متر : ترکان نصیری بعنوان تنها شرکت کننده با زمان 8:45 ثانیه از خط پایان عبور کرد.

ماده 400 متر : روژبین جهانی بازمان 1:06:74 دقیقه قهرمان شد.عاطفه حمزه زاده بازمان 1:18:81 دقیقه نایب قهرمان و مهری صالحی بازمان 1:43:85 دقیقه سوم شد.

ماده 800متر :نیوشا موجودی بازمان 2:44:90 دقیقه به نشان طلا دست یافت .

ماده 1500 متر : زهرا خلیل زاده بازمان 8:11:52 دقیقه از خط پایان گذشت.

ماده پرش طول: ملیسا نجف اشرفی بعنوان تنها شرکت کننده رکورد 4 متر و64 سانتی متر از خود بجا گذاشت.

بخش آقایان :

رده سنی خردسالان:

ماده 400 متر : متین غیبی بازمان 1:21:74 دقیقه قهرمان شد. علیرضا حجاج بازمان 1:22:44 دقیقه نایب قهرمان شد. و مهدی شیرمرد بازمان 1:28:11 دقیقه برسکوی سومی ایستاد.

رده سنی نونهالان:

ماده 60 متر :شایان دنیر بازمان 7:40 ثانیه و بهزاد نیک خواه بازمان 8:34 ثانیه بترتیب اول و دوم شدند.

ماده 400 متر : هادی جنگیان بازمان 1:01:34 دقیقه اول شد. مبین غیبی با زمان 1:13:24 دقیقه در جایگاه دوم ایستاد.

ماده 800 متر : امیر رضا ابراهیمی بازمان 2:48 دقیقه به نشان طلا دست یافت و امین بیات بازمان 3:12 دقیقه صاحب گردن آویز نقره شد.

ماده پرش طول : شایان یزدانی مهر با پرشی به میزان 4متر و58 سانتی متر اول شد. محمد حسین فرهادی با پرشی به مسافت 3متر و93 سانتی متر مدال نقره برگردن آویخت.

3000 متر : حسین قوتازی بازمان 10:30 دقیقه و پویا احمدی بازمان 10:31 دقیقه بترتیب اول و دوم شدند.

رده سنی نوجوانان:

ماده 60 متر : متین ناجی بازمان 7:14 ثانیه به مقام قهرمانی نایل آمد. امیر رضا صیادی بازمان 7:15 ثانیه نایب قهرمان شد. مبین محمودی بازمان 8:15 ثانیه در جایگاه سوم ایستاد.

ماده 400 متر:رامین احمدی بعنوان تنها شرکت کننده به رکورد  1:04:25 دقیقه دست یافت.

ماده 800 متر : علی امجدی بازمان 2:18:41 دقیقه اول شد. سعید آستا بازمان 2:45:15 دقیقه دوم شد.

ماده 1500 متر : علیرضا نصرالله زاده بازمان 4:33:26 دقیقه به قهرمانی رسید.رضا عباسی بازمان 5:30:21 دقیقه نایب قهرمان شد. و سیروس فرهادی بازمان 5:45:67 دقیقه در سکوی سومی قرار گرفت.

ماده پرش طول: شایان یزدانی مهر با 4 متر و58 سانتی متر پرش به مقام اول دست یافت. محمد حسین فرهادی باپرشی به میزان 3 متر و 93 سانتی متر دوم شد.

رده سنی جوانان :

ماده 60 متر : کیانوش یاسی کندی بازمان 7:11 ثانیه قهرمان شد و علی پور حاجی بازمان 7:15 ثانیه به نایب قهرمانی رسید.

ماده 800 متر : حسن بهمنی نیا بازمان 2:18:59 دقیقه اول شد و حسین ایرانپور بازمان 3:41:61 دقیقه در جایگاه دوم ایستاد.

رده سنی بزرگسالان :

ماده 60 متر : مظفر جان فزا بازمان 6:75 ثانیه به مقام قهرمانی نایل آمد . میر حسین حسینی بازمان 7:25 ثانیه نایب قهرمان شد. سیروان نجاری بازمان 7:45 ثانیه سوم شد.

ماده 400 متر : مهدی احمدی اصل بازمان 50:99 ثانیه به مدال طلا دست یافت . خسرو حسن نژاد بازمان 56:80 ثانیه مدال نقره را تصاحب کرد و کامران حجاج بازمان 1:18:80 دقیقه به نشان برنز رسید.

ماده 800 متر : صادق مظاهری بازمان 1:59:00 دقیقه نشان طلا را برگردن آویخت. هادی کاظمی بازمان 2:08:23 دقیقه به نشان نقره دست یافت و رضا فتحی بازمان 2:08:35 دقیقه به نشان برنز بسنده کرد.

ماده 3000 متر : فردین محمودی بازمان 11:10 دقیقه قهرمان شد و زانیار کریم بیگی بازمان 11:34 دقیقه نایب قهرمان شد.

ماده 5000 متر : یوسف عبدالله پور بازمان 16:24 دقیقه به مدال طلا رسید. مجید حاجیلو بازمان 16:31 دقیقه مدال نقره را تصاحب کرد. اکبر صلحیه بازمان 18:50 دقیقه نشان برنز را برگردن آویخت.

ماده پرش طول : اسماعیل صوفی با پرشی به میزان 5:00 متر به عنوان قهرمانی دست یافت . جلال یزدانی مهر با پرشی به مسافت 4:83 متر نایب قهرمانی را بدست آورد و فرشاد فولادی با پرشی به میزان 3:65 متر به نشان برنز بسنده کرد.

گزارش تصویری مسابقات





  1. gravatar
    با عرض سلام و خسته نباشید. پس چرا اسامی ورزشکاران پیرانشهر رو ثبت نکردید؟






در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد