کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

معرفی نفرات برتر نونهالان ، نوجوانان وجوانان دختر استان

معرفی نفرات برتر نونهالان ، نوجوانان وجوانان دختر

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات دو و میدانی نونهالان ، نوجوانان وجوانان دختر روز پنج شنبه 30 خرداد با حضور 50 نفر ورزشکار از شهرستان های ارومیه ، تکاب ، پلدشت ، بوکان ، پیرانشهر ، چالدران و قوشچی در سالن اختصاصی دو و میدانی شهید مهدی امینی مجموعه شهید باکری ارومیه برگزار ونتابج بشرح ذیل اعلام شد.

لازم به ذکراست نفرات برتر این مسابقات با نظر کمیته فنی ، رکوردهای کسب شده وسهمیه اعلامی از سوی فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

نتایج مسابقات :

رده سنی نونهالان :

ماده 60 متر : صبا مرادی از شهرستان ارومیه ، فاریا عمرانی از شهرستان تکاب و کانی عزیزی از شهرستان بوکان بترتیب اول تا سوم شدند.

ماده 200 متر : مرضیه امجدی ازشهرستان ارومیه ، ثنا یاهو ازشهرستان پلدشت و آیناز باقرزاده از شهرستان پلدشت بترتیب در سکوهای اول تا سوم قرار گرفتند.

ماده 400 متر : روژبین جهانی از شهرستان ارومیه ، آیتک پاشازاده از شهرستان چالدران و ملیسا فتح الهی از شهرستان پلدشت بترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

ماده 800 متر : تینا سوداگر از شهرستان ارومیه و اوین عادلی از شهرستان بوکان بترتیب اول ودوم شدند.

ماده 1500 متر: سپیده اسلام پرست از شهرستان ارومیه و زهرا خسروی از شهرستان تکاب بترتیب قهرمان ونایب قهرمان شدند.

ماده 3000متر : نازلی صبوری از شهرستان ارومیه بازمان 11:46:24 دقیقه به خط پایان رسید واول شد.

پرش طول : فاطمه اکبری از شهرستان ارومیه با پرشی به میزان 4متر و15 سانتی متر اول شدو آیدا نمازی از شهرستان ارومیه با رکورد 3متر و43 سانتی متر دوم شد.

رده سنی نوجوانان :

ماده 60 متر : اسرا امامی از شهرستان پیرانشهر ، ترکان نصیری از شهرستان ارومیه و نگار نباتی از شهرستان تکاب بترتیب صاحب مدال های طلا، نقره وبرنز شدند.

ماده 200 متر :سارا آسیابانی از شهرستان ارومیه و سما فرج پور از شهرستان ارومیه بترتیب اول ودوم شدند.

ماده 400 متر : نگین زیبا سرشت از شهرستان ارومیه ، ثنا شکری از شهرستان ارومیه و سما عزیزی از شهرستان پلدشت بترتیب در جایگاه های اول تا سوم ایستادند.

ماده 800 متر: در این ماده الهام امین خواه از شهرستان ارومیه بعنوان تنها شرکت کننده به رکورد 2:39:61 دقیقه دست یافت.

ماده 1500 متر : فاطمه فرخی از شهرستان ارومیه و غزل قاسمی از شهرقوشچی بترتیب اول ودوم شدند.

ماده 3000متر : یگانه پرویزی از شهر قوشچی و عسل حبشی از شهرستان ارومیه بترتیب در سکوهای اول ودوم ایستادند.

پرش طول : در این ماده ملیسا نجف اشرفی از شهرستان ارومیه بعنوان تنها شرکت کننده به رکورد 4 متر و37 سانتی متر دست یافت.

پرتاب دیسک: صبا خداوردی از شهرستان پلدشت و روژین شیخ کانلو از شهرستان پلدشت بترتیب اول ودوم شدند.

رده سنی جوانان :

ماده 60 مترنیاز مقصودی از شهرستان ارومیه ، انیسا فتح الهی از شهرستان پلدشت و عذرا نمازی از شهرستان چالدران بترتیب صاحب مدال های طلا، نقره وبرنز شدند.

ماده 1500 متر : در این ماده مهری صالحی از شهرستان بوکان بعنوان تنها شرکت کننده بازمان 8:19 ثانیه از خط پایان گذشت.

پرتاب دیسک: در این ماده مونا سمائی از شهرستان ارومیه دیسک را به میزان 31 متر و 54 سانتی متر پرتاب کرد.









در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد