کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

افتخاری دیگر برای دو و میدانی استان آذربایجان غربی استان

افتخاری دیگر برای دو و میدانی استان آذربایجان غربی

سهند نوری نوجوان شایسته پرتاب چکش استان افتخاری دیگر آفرید.

بهگزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی به نقل از فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران ، سهند نوری پرتابگر چکش نوجوان استان که بعنوان عضو تیم ملی دو و میدانی نوجوانان کشور در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در هنگ کنگ شرکت کرده بود به مدال برنز این مسابقات دست یافت.

سهند نوری نوجوان شایسته استان جا پای قهرمانانی چون صادق موسوی ، کاوه موسوی و.... گذاشت و موفق شد با پرتاب چکش به مسافت 65 متر و85 سانتی متر به مقام سوم مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در هنگ کنگ دست یافته و نشان برنز را برگردن آویزد. در این ماده ورزشکاری از هند با پرتابی معدل 69 متر 63 سانتی متر به مقام قهرمانی رسید و پرتابگر چینی با رکورد 66 متر و 64 سانتی متر دوم شد.

   روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان ، کسب این افتخاررا به جناب آقای دکتر چمن گلی مدیر کل پرتلاش ورزش وجوانان استان ، حسین فهیمی رییس ارزشمند دو و میدانی استان وخانواده گرامی این نوجوان محجوب و شایسته ، بویژه جامعه دو و میدانی استان وکشور تبریک عرض می نماید.

در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد