دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ وفّرْ فیهِ حَظّی من بَرَكاتِهِ وسَهّلْ سَبیلی الى خَیْراتِهِ ولا تَحْرِمْنی قَبولَ حَسَناتِهِ یا هادیاً الى الحَقّ المُبین. خدایا زیاد بگردان در آن بهره مرا از بركاتش وآسان كن راه مرا به سوى خیرهایش و محروم نكن ما را از پذیرفتن نیكی‌هایش اى راهنماى به سوى حـق آشكار .

دعوت سهند نوری به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور استان

دعوت سهند نوری به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، سهند نوری پرتابگر چکش استان به اردوی تیم ملی دو و میدانی نوجوانان کشور دعوت شد.

وی مقام های متعدد کشوری  پرتاب چکش را در کارنامه خود داشته  و رکورد دار این ماده جذاب در سطح نوجوانان  می باشد . سهند نوری در چهارمین مرحله اردوی تیم ملی نوجوانان کشور در رکورد گیری با پرتاب چکش به مسافت 64 متر 47 سانتی متر مسئولین فدراسیون دو و میدانی را مجاب کرد تا وی را به مرحله پنجم اردوی تیم ملی نوجوانان کشور که در حقیقت اردوی نهایی قبل از اعزام به مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا که 24 اسفند ماه سال جاری در هنگ کنگ برگزار خواهد شد ، دعوت نمایند.

 لازم به ذکر است آقای صادق موسوی رکوردار اسبق پرتاب چکش کشور ودارنده عناوین مختلف قهرمانی کشور بعنوان مربی سهند نوری در این اردو حاضر خواهد بود.

در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد