کاربر گرامی با ارائه نقطه نظرات خود هیئت دو و میدانی آذربایجان غربی را در جهت ارتقاء کمی وکیفی دو و میدانی استان یاری فرمایید. باتشکر روابط عمومی

آذربایجانشرقی قهرمان منطقه 1کشوری شد. استان

آذربایجانشرقی قهرمان منطقه 1کشوری شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات لیگ منطقه ۱ کشوری نونهالان وپیشتازان دختر صبح روز یکشنبه مورخ7مرداد ماه باحضور60نفرازنونهالان ونوجوانان (2019) از استان های آذربایجان غربی، آذربایجانشرقی،اردبیل و زنجان درموارد مختلف برگزار و در پایان در مجموع تیمی نونهالان وپیشتازان آذربایجانشرقی باکسب 8 مدال طلا  4نقره و1برنز مقام قهرمانی را تصاحب کرد و اردبیل باکسب 5مدال طلا و1نقره و4برنز نایب قهرمان شد وتیم زنجان با5 مدال طلا و1نقره و3برنز درجایگاه سوم ایستاد و آذربایجان غربی با1 طلا و9 نقره و4برنز چهارم شد.

درپایان مسابقات به نفرات برتر حکم ومدال از سوی برگزار کنندگان اهداء گردید.۵

نتایج انفرادی دربخش نونهالان:

60مترمانع:

ملیسابیگدلی از زنجان با زمان 11/34صاحب گردن آویز طلاشدوقهرمانی را بدست آورد.

اسما شکوهی از آذزبایجانشرقی بازمان 11/60 به نایب قهرمانی رسید.

60متر آزاد:

ثمین جعفرزاده از آذربایجانشرقی با زمان 8/55 ثانیه قهرمانی راتصاحب کرد.

مرضیه امجدی از آذربایجان غربی با زمان 8/66 نایب قهرمان شد.

صبامرادی از آذربایجان غربی با زمان 8/87ثانیه درجایگاه سومی قرار گرفت.

400متر:

مریم فرضاکی از آذربایجانشرقی با زمان 1/04/85 دقیقه به مدال طلا رسید.

روژبین جهانی از آذربایجان غربی با زمان 1/05/64 دقیقه نایب قهرمانی را تصاحب کرد.

رعنا جوان صالحی از اردبیل با زمان 1/11/43 در جایگاه سومی ایستاد.

1500متر:

نازلی صبوری از آذربایجان غربی با زمان 5/30/24 ثانیه به عنوان قهرمانی رسید.

آیداباغبان از آذربایجانشرقی بازمان 6/00/47 ثانیه نایب قهرمانی را بدست آورد.

نسیم ثقفی از آذربایجانشرقی با زمان 6/40/47 ثانیه سوم شد.

پرش ارتفاع:

پارمین تاران از زنجان ازمانع 1/35مترعبورکرد وصاحب گردن آویز طلاشد.

دیبا قاسم زاده از زنجان از مانع 1/30متر عبور وبه مقام نایب قهرمانی رسید.

پرش طول:

حنانه جدید از اردبیل با پرشی به میزان 3/76متر قهرمان شد.

مهساپورشیرین از آذربایجان غربی با پرشی به مسافت 3/67 متربه مقام نایب قهرمانی رسید.

پرتاب وزنه:

نسترن شب خیزی از زنجان با پرتاب وزنه به مسافت 8/30متر اول شد.

شیلا مقدس زاده از آذربایجانشرقی باپرتاب وزنه به مسافت 7/30مدال نقره راتصاحب کرد.

عسل ارشادی از اردبیل با پرتابی معادل 6/95 متر به مقام سومی بسنده کرد.

پرتاب دیسک:

زهراپاک نژاد از اردبیل با پرتاب دیسک به میزان 10/36متر به عنوان تنها شرکت کننده مدال طلا راتصاحب کرد.

نتایج انفرادی در رده سنی پیشتازان:

60مترمانع:

محدثه مرادی از آذربایجانشرقی با زمان 9/75ثانیه اول شد.

سمافرج زاده از آذربایجان غربی با زمان 9/88 ثانیه صاحب مدال نقره شد.

مبینا عمویی از زنجان با زمان 11/23 ثانیه در جایگاه سوم ایستاد.

60متر:

آیسان خوش رفتار از آذربایجانشرقی با زمان 7/83به مدال طلارسید.

اسرا امامی از آذربایجان غربی با زمان 8/09 ثانیه نایب قهرمان شد.

مهدیه حسنلو از زنجان با زمان 8/19 ثانیه به مقام سومی بسنده کرد.

400متر:

محدثه ابراهیم پور از آذربایجانشرقی با زمان 1/01/40دقیقه قهرمان شد.

نیوشا موجودی از آذربایجان غربی با زمان 1/05/00به مقام نایب قهرمانی رسید.

لیلا صفری از زنجان با زمان 1/07/36 دقیقه در جایگاه سوم قرارگرفت.

800متر:

ملیکا تبریزی از آذربایجانشرقی با زمان 2/33/43 دقیقه عنوان قهرمانی را تصاحب کرد.

الهام امین خواه از آذربایجان غربی با زمان 2/33/64 دقیقه به مقام نایب قهرمانی رسید.

میتراپیراسته از اردبیل با زمان 2/46/13 دقیقه سوم شد.

3000متر:

لیلا مقدم از زنجان با زمان 13/43 دقیقه به مدال طلا رسید.

نسترن فرهادی از اردبیل با زمان 14/48/39 دقیقه نایب قهرمان شد.

سنامام عزیزی از آذربایجان غربی با زمان 15/47/81 دقیقه صاحب مدال برنز شد.

پرتاب وزنه:

نرگس شب خیزی از زنجان با پرتاب وزنه معادل 11/32متر به مقام اول رسید.

حنانه حاجی پور از آذربایجان غربی با پرتابی به مسافت 8/94 متر نایب قهرمان شد.

پرتاب دیسک:

سیتا نظری از اردبیل به عنوان تنها شرکت کننده با پرتاب دیسک به میزان 12/51 مدال طلا را تصاحب کرد.

پرتاب نیزه:

صنم آذری از آذربایجانشرقی با پرتاب نیزه به طول 22/02متر قهرمان شد.

نگین امانت از اردبیل با پرتابی معادل 21/00متر نایب قهرمان شد.

فاطمه ماکویی از آذربایجان غربی باپرتاب به مسافت 14/06 در جایگاه سوم ایستاد.

پرش ارتفاع:

آرمیتا آذری از اردبیل به عنوان تنها شرکت کننده از مانع 1/30مترعبور کرد وصاحب گردن آویز طلا شد.

پرش طول:

فاطمه مهربان از اردبیل با پرشی به میزان 4/40متر قهرمان شد.

فاطمه وحیدیان از آذربایجانشرقی با پرشی معادل 4/05متر نایب قهرمان شد.

ملیسا نجف اشرفی از آذربایجان غربی با پرشی به مسافت 3/91متر در جایگاه سومی ایستاد.

دو امدادی200*4 متر:

تیم آذربایجان شرقی با زمان 1/52/13 دقیقه به مقام قهرمانی رسید.

تیم آذربایجان غربی با زمان 2/02/60دقیقه نایب قهرمان شد.

تیم اردبیل با زمان 2/07/70دقیقه در جایگاه سومی قرار گرفت.

گزارش تصویر این مسابقات بزودی در اینجا منتشر خواهد شد.




  1. gravatar

    ببخشید مسابقات جوانان وجود ندارد؟!؟

    پاسخ: در حال حاضر مسابقاتی برای جوانان اعلام نشده است. در صورت اعلام اطلاع رسانی خواهد شد.







در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد