بااشتراک در خبر نامه سایت هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی از آخرین خبرهای دو و میدانی مطلع شوید. توضیح : کسانیکه قبلاٌ در سایت عضو شده اند نیازی به عضویت مجدد ندارند.

پایان مسابقات لیگ نونهالان وپیشتازان منطقه 1 کشوری با معرفی نفرات برتر استان

پایان مسابقات لیگ نونهالان وپیشتازان منطقه 1 کشوری با معرفی نفرات برتر

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات لیگ نونهالان وپیشتازان پسر صبح روز جمعه مورخ 5 مردادماه با حضور 50 نفر از نونهالان ونوجوانان (2019) از استان های آذربایجان شرقی ، اردبیل ، زنجان وآذربایجان غربی در مواد مختلف برگزار ودر پایان در مجموع تیمی نونهالان وپیشتازان آذربایجان شرقی با کسب 6 مدال طلا ، 6 نقره ویک برنز مقام قهرمانی را تصاحب کرد. وآذربایجان غربی با کسب 6 مدال طلا ، 5 نقره و4 برنز نایب قهرمان شد و تیم زنجان با کسب 6 مدال طلا ، 2 نقره و3 برنز در جایگاه سوم ایستاد و اردبیل با کسب 3 مدال برنز چهارم شد.

در پایان مسابقات به نفرات برتر حکم ومدال از سوی برگزار کنندگان اهداء گردید.

نتایج انفرادی در بخش نونهالان :

60 متر مانع:

 پوریا فرجی از آذربایجان شرقی با زمان 9/89 ثانیه صاحب گردن آویز طلاشد وقهرمانی را بدست آورد.

یزدان بنابی از آذربایجان شرقی بازمان 11/43 ثانیه به نایب قهرمانی رسید.

60 متر سرعت:

مهدی بختیاری از زنجان بازمان 8/02 ثانیه قهرمانی را تصاحب کرد.

مهدی جعفری از آذربایجان شرقی بازمان 8/10 ثانیه نایب قهرمان شد.

پرش طول:

علی مهرانگیز از آذربایجان غربی با پرشی به میزان 4/80 متر صاحب گردن آویز طلاشد.

شایان یزدان مهر از آذربایجان غربی با پرشی معادل 4/65 متر نایب قهرمانی را بدست آورد.

پرتاب نیزه:

پوریا عطایی از زنجان بعنوان تنها شرکت کننده با پرتاب نیزه به مسافت 32/21 متر قهرمان شد.

پرتاب دیسک :

مهدی فهیمی از آذربایجان غربی با پرتاب دیسک به میزان 15/20 متر مدال طلا را تصاحب کرد وقهرمان شد.

مهدی هفت چشمه از آذربایجان غربی با پرتابی معادل 13/90 متر به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

400 متر :

امیر مهدی قاسمی از زنجان بازمان 57/94 ثانیه به عنوان قهرمانی رسید.

سینا نجفی از آذربایجان شرقی بازمان 59/16 ثانیه نایب قهرمانی بدست آورد.

حمید رضا حمیدی از زنجان بازمان 1/08/38 دقیقه درجایگاه سومی قرار گرفت.

1500 متر :

مهدی رحمانی از آذربایجان شرقی بازمان 5/10/00 دقیقه صاحب گردن آویز طلاشد.

شادمهر دنیر از آذربایجان غربی بازمان 5/10/28 دقیقه به نایب قهرمانی بسنده کرد.

علی شاه مرادی از زنجان با زمان 5/16/29 دقیقه در جایگاه سوم ایستاد.

پرتاب وزنه :

طاها عظیمی از آذربایجان غربی بعنوان تنها شرکت کننده با پرتاب وزنه به مسافت 8/05 متر اول شد.

نتایج انفرادی در رده سنی پیشتازان:

 ماده 60متر مانع :

امیر حسین زارع زاده از آذربایجان شرقی بازمان 9/42 ثانیه قهرمان شد. دیگر شرکت کننده این ماده با خطا از دور مسابقه کنار رفت.

60 متر سرعت:

امیر رضا صیادی از آذربایجان غربی بازمان 7/26 ثانیه به قهرمانی ومدال طلا دست یافت.

امیر حسین قنبری از زنجان بازمان 7/36 ثانیه صاحب گردن آویز نقره شد.

شایان دنیر از آذربایجان غربی به زمان 7/37 ثانیه به مدال برنز رسید.

400 متر :

متین ناجی از آذربایجان غربی بازمان 53/64 ثانیه عنوان قهرمانی را تصاحب کرد.

مهدی دباغ از آذربایجان شرقی بازمان 55/57 ثانیه نایب قهرمان شد.

حسن محمد لو از زنجان بازمان 56/99 ثانیه به مدال برنز قناعت کرد.

800متر :

عرفان اسکندری از زنجان بازمان 2/07/62 دقیقه به مدال طلا رسید.

میثم پیامی از آذربایجان غربی بازمان 2/08/66 دقیقه نایب قهرمان شد.

سعید نظری از اردبیل بازمان 2/20/80 دقیقه به مقام سومی بسنده کرد.

3000 متر :

امیر رضا ثمودی از آذربایجان شرقی بازمان 9/17/44 دقیقه مدال طلا را بچنگ آورد.

سهیل بهنامی از آذربایجان شرقی بازمان 10/13/57 دقیقه نایب قهرمانی را تصاحب کرد.

علیرضا نصرا... زاده از آذربایجان غربی بازمان 10/27/77 دقیقه درجایگاه سوم قرار گرفت.

پرش طول:

علی بابایی از آذربایجان شرقی با پرشی به میزان 6/57 متر قهرمان شد.

میلاد مصطفی پور از آذربایجان غربی با پرشی معادل 5/86 متر نایب قهرمان شد.

آریا قطاری از اردبیل با پرشی به مسافت 5/06 متر در جایگاه سومی ایستاد.

پرش ارتفاع:

عطا حسن زاده از آذربایجان غربی بعنوان تنها شرکت کننده از مانع 1/55 متر عبور کرد وصاحب گردن آویز طلا شد.

پرتاب وزنه :

علی اسدی از زنجان با پرتاب وزنه به مسافت 9/87 متر مدال طلا را بر گردن آویخت.

امیر رضا نوری از آذربایجان غربی با پرتاب وزنه به میزان 9/02 متر مدال نقره را تصاحب کرد.

سهند نوری از آذربایجان غربی با پرتابی معادل 8/79 متر به مقام سومی بسنده کرد.

پرتاب دیسک:

نوید مقدم کیا از آذربایجان شرقی با پرتاب دیسک به میزان 38/20 متر عنوان قهرمانی را صاحب شد.

آریا عزیزی از زنجان با پرتابی معادل 35/96 متر به نایب قهرمانی رسید.

مهدی بهاری از اردبیل با پرتابی به میزان 30/77 متر سوم شد.

دو امدادی 200*4 متر :

تیم زنجان بازمان 1/44/95 دقیقه به مقام قهرمانی رسید.

تیم آذربایجان شرقی بازمان 1/4498 دقیقه نایب قهرمان شد.

تیم آذربایجان غربی بازمان 1/46/06 دقیقه در جایگاه سومی ایستاد.

گزارش تصویری مسابقات:




  1. gravatar
    با عرض سلام و خشته نباشید خدمت همه زحمت کشان دو و میدانی استان و تبریک به همه مدال آوران مسابقه مرحله دوم در قزوین بود و چون حالا قزوین در منطقه 2 هست بازهم در آنجا برگزار میشود؟

  2. gravatar

    لطفا پاسخ دهید

    پاسخ: بزودی اعلام می شود.








در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد