بااشتراک در خبر نامه سایت هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی از آخرین خبرهای دو و میدانی مطلع شوید. توضیح : کسانیکه قبلاٌ در سایت عضو شده اند نیازی به عضویت مجدد ندارند.

نتایج روز اول مسابقات شرکت های تابعه وزارت نفت استان

نتایج روز اول مسابقات شرکت های تابعه وزارت نفت

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات دو و میدانی شرکت های تابعه وزارت نفت از مناطق مختلف کشور با حضور بیش از 145 ورزشکار در سالن  اختصاصی دو و میدانی شهید امینی مجموعه ورزشی شهید باکری ارومیه در مواد 60 متر ، پرتاب وزنه و800 متر در 4 گروه سنی برگزار ونتایج بشرح ذیل اعلام شد.

گروه سنی یک : 30 سال وکمتر                 متولدین 1367 به بعد

 ماده 60 متر :

علیرضا فرجی از پارس جنوبی 1 با زمان 7:77 ثانیه به قهرمانی نایل آمد.

محمد رستمی از منطقه 3 بازمان 8:14 ثانیه نایب قهرمان شد.

عقیل داوودی از پارس جنوبی 2 بازمان 8:41 ثانیه بر سکوی سومی ایستاد.


ماده 800 متر :

علیرضا تیموری از پارس جنوبی 1   بازمان 2:33:23 دقیقه   صاحب گردن آویز طلا شد. 

سعید نوروز پور از منطقه 6       بازمان    2:34:36  دقیقه   به عنوان نایب قهرمانی رسید.

ابراهیم گمنام از   هاشمی نژاد     بازمان  2:43:19 دقیقه بر سکوی سومی ایستاد. 

ماده پرتاب وزنه :

امیر  سالار دوستی     از منطقه 2        با پرتابی معادل 13متر و86 سانتی متر قهرمان شد.

مهدی دهقانی           از فجر جم        با پرتاب وزنه به مسافت 13 متر و3 سانتی متر در جایگاه دوم قرار گرفت .

صمد جشانی          از پارسیان         با پرتاب وزنه به میزان 12 متر و75 سانتی متر بر سکوی سوم ایستاد.

گروه سنی 2 : 35-31 سال            متولدین 1366-1362

ماده 60 متر :

هادی سه کناری         از پارس جنوبی 1       بازمان     7:79 ثانیه به قهرمانی رسید.

مسعود  امام حسنی     از پارس جنوبی 2       بازمان 7:87 ثانیه دوم شد.

سروش ابراهیمی       از منطقه 2              بازمان 8:04 ثانیه به عنوان سومی بسنده کرد.

ماده 800 متر :

جواد بیضاوی          از پارس جنوبی 1        بازمان 2:23:50  دقیقه بعنوان قهرمانی دست یافت.

علی کریمی           از پارس جنوبی           بازمان 2:24:60 دقیقه نایب قهرمانی را تصاحب کرد.

مهدی خضایی        از پارسیان                با زمان 2:31:04 دقیقه سوم شد. 

پرتاب وزنه :

حسین عبادی        از فجر جم               با پرتابی معادل 12 متر و85 سانتی متر صاحب گردن آویز طلاشد.

سروش اراهیمی    از منطقه 2              با پرتابی به میزان 11 متر و47 سانتی متر به مدال نقره دست یافت.

رحیم باقری       از مازندران               با پرتاب وزنه به مسافت 10 متر و86 سانتی متر به مدال برنز رسید.

گروه سنی 3 : 40-36 سال            متولدین 1357-1361 

ماده 60 متر :

محمد مهدی سید آبادی  از هاشمی نژاد       بازمان 7:74 ثانیه به عنوان قهرمانی رسید.

امین وفایی             از پارس جنوبی 1   بازمان  7:90 ثانیه نایب قهرمان شد.

محمود دشتبان         از پارس جنوبی 2   بازمان  8:19 ثانیه به رتبه سومی بسنده کرد.

ماده 800 متر :

علی عزتی           از خراسان رضوی   بازمان 2:20:55 دقیقه قهرمانی را بدست آورد.

محمد صابری        از منطقه 8           بازمان 2:30:00 دقیقه به نایب قهرمانی نایل آمد.

مهدی بهرامی        از منطقه 6          بازمان 2:32:90 دقیقه برسکوی سومی ایستاد.

پرتاب وزنه :

بابک موسوی         از منطقه 2           با پرتاب وزنه به میزان 14 متر و2 سانتی متر بر سکوی نخست ایستاد.

جلال جهانبخش      از خراسان رضوی    با پرتابی معادل 13 متر و52 سانتی متر نایب قهرمانی را تصاحب کرد.

محمد علی نیازی    از پارس جنوبی 1    با پرتاب وزنه به مسافت 12 متر و49 سانتی متر سوم شد.

گروه سنی 4:        44-41 سال            متولدین 1356-1353

ماده 60 متر :

سید جلیل حسینی    از منطقه 1          بازمان 8:15 ثانیه مدال طلا را تصاحب کرد.

پیمان حاصلی       از منطقه 5          بازمان 8:29 ثانیه صاحب گردن آویز نقره شد.

فرهاد یوسف زاده   از پارس جنوبی 1    بازمان 8:31 ثانیه مدال برنز را بدست آورد.

ماده 800 متر :

عبدالله مهدی       از منطقه 3          بازمان 2:26:07 دقیقه  به عنوان قهرمانی دست یافت.

حسین سلمانی      از منطقه 2          بازمان 2:31:65 دقیقه  نایب قهرمان شد.

وحید اعتمادی     از خراسان رضوی    بازمان 2:34:83 دقیقه بر سکوی سومی ایستاد.

پرتاب وزنه :

محمد آزاد        از منطقه 3           با پرتاب وزنه به مسافت 11 متر 38 سانتی متر اول شد.

محمود  عرب بیگی از پارس جنوبی 2  با پرتابی معادل  11 متر و26 سانتی متردر جایگاه دومی ایستاد.

عباس کشوری    از هاشمی نژاد       با پرتابی به میزان 11 متر و6 سانتی متر به رتبه سومی بسنده کرد.

یادآور می شود این مسابقات فردا در مواد 200 متر ، دو امدادی 200*4 و پرش طول ادامه  خواهد یافت.

 

 











در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد