دعای روز نوزدهم ماه مبارک رمضان بسم الله الرحمن الرحیم اللهمّ وفّرْ فیهِ حَظّی من بَرَكاتِهِ وسَهّلْ سَبیلی الى خَیْراتِهِ ولا تَحْرِمْنی قَبولَ حَسَناتِهِ یا هادیاً الى الحَقّ المُبین. خدایا زیاد بگردان در آن بهره مرا از بركاتش وآسان كن راه مرا به سوى خیرهایش و محروم نكن ما را از پذیرفتن نیكی‌هایش اى راهنماى به سوى حـق آشكار .

اعلام نفرات برتر مسابقات داخل سالن انتخابی استان آذربایجان غربی استان

اعلام نفرات برتر مسابقات داخل سالن انتخابی استان آذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی هیئت دو و میدانی استان آذربایجان غربی ، مسابقات انتخابی داخل سالن استان روز جمعه مورخ 1396/10/15 با حضور 52 نفر ورزشکار از شهرستان های سردشت، بوکان ، تکاب ، پیرانشهر ، مهاباد ، نقده ، چالدران ، سلماس ، ارومیه ومحمد یار در مواد دو 60 متر ، دو 400 متر ، دو 800 متر ، دو 3000 متر ، پرش طول وپرش ارتفاع در سالن اختصاصی دو و میدانی شهید مهدی امینی ارومیه برگزار گردید. یادآور می شود نفرات برتر این مسابقات با توجه به سهمیه درنظر گرفته شده از سوی فدراسیون ورکوردهای بدست آمده با نظر کمیته فنی به مسابقات داخل سالن قهرمانی کشور که حکم انتخابی تیم ملی دو و میدانی داخل سالن را دارد اعزام خواهند شد. 

نتایج مسابقات :

ماده 60 متر :

در این ماده سیامند پشنگ از شهرستان پیرانشهر با زمان 7:10 ثانیه به مقام قهرمانی رسید و فرید پاکزاد از شهرستان مهاباد با زمان 7:58 ثانیه نایب قهرمان شد و محمد جواد  اخوان از شهرستان تکاب بازمان 7:63 ثانیه در جایگاه سوم ایستاد.

ماده 400 متر :

در این ماده  مهدی احمدی از شهرستان ارومیه بازمان 52:89 ثانیه بر سکوی نخست ایستاد ، حجت حسن پور از شهرستان ارومیه بازمان 52:90 ثانیه در رتبه دوم قرارگرفت و فرشاد مام خضری از شهرستان  پیرانشهر بازمان 57:40 ثانیه به رتبه سومی بسنده کرد.

ماده 800 متر :

در این ماده صادق مظاهری از شهرستان چالدران با زمان 1:58:56 دقیقه به مقام قهرمانی نایل آمد ، میر حسین سائلی بازمان 2:15:30 دقیقه بر سکوی نایب قهرمانی قرارگرفت و سید اسعد حسینی از شهرستان سردشت با زمان 2:17:35 دقیقه سوم شد.

ماده 3000 متر :

در این ماده مجید حاجیلو بازمان 9:35 دقیقه به قهرمانی رسید ، مهدی اسد زاده از شهرستان چالدران بازمان 10:30 دقیقه نایب قهرمان شد و امید رشیدی از ارومیه بازمان 10:34 دقیقه بر سکوی سومی قرارگرفت.

پرش ارتفاع :

در این ماده کامیار خالدی از شهرستان بوکان با پرشی به میزان 1 متر و58 سانتی متر در سکوی نخست ایستاد و احمد فرحناک از شهرستان بوکان با پرشی معادل 1 متر و55 سانتی متر دوم شد.

پرش طول:

در این ماده یونس خاکپور از شهرستان بوکان با پرشی به میزان 5 متر و64 سانتی متر به قهرمانی نایل شد ، امیر دولتیاری از شهرستان تکاب با پرشی معادل 5 متر و60 سانتی متر به نایب قهرمانی رسید و امانج سلطانی از شهرستان بوکان با پرشی به میزان 5 متر و40 سانتی متر در رتبه سومی ایستاد.

در حاشیه این مسابقات رقابت های تشویقی رده های سنی نوجوانان وجوانان نیز برگزار ونفرات برتر بشرح ذیل اعلام گردید.

در ماده 60 متر :

فرهاد خضری اقدم از شهرستان مهاباد در رده سنی نوجوانان با زمان 7:37 ثانیه اول شد.

محمد رضا فروغی از شهرستان شهرستان پیرانشهر در رده سنی جوانان بازمان 7:35 ثانیه برسکوی نخست ایستاد.

ماده 400 متر :

متین ناجی از شهرستان ارومیه در رده سنی نوجوانان بازمان 54:94 ثانیه به مقام اولی رسید.

فرشاد انجامی از شهرستان ارومیه در رده سنی جوانان بازمان 55:50 ثانیه به قهرمانی رسید.

ماده 800 متر : 

حسن بهمنی نیا از شهرستان ارومیه در رده سنی نوجوانان بازمان 2:18:19 دقیقه اول شد.

پرش ارتفاع :

اشکان ذهبکار از شهرستان ارومیه در رده سنی نوجوانان با پرشی به میزان 1 متر و67 سانتی متر اول شد.

علی پورحاجی  از شهرستان ارومیه در رده سنی جوانان با پرشی معادل 1 متر و85 سانتی متر قهرمان شد.

در پایان این مسابقات به نفرات برتر حکم ومدال از سوی هیئت دو و میدانی استان اهداء شد.

در وارد کردن عبارت امنیتی حروف کوچک و بزرگ اهمیتی ندارد

در حال ارسال پیام،لطفا صبر نمایید ...

پیام شما با موفقیت ارسال شد